Author: j***s
Date:
Review: Just like the photos. Thank you!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 31.000₫
| Material | ABS |
| Pattern Type | Christmas |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều rộng | 8.5 cm |
| Chiều dài | 8.5 cm |
| SKU | sb25050785090300125 |
Author: j***s
Date:
Review: Just like the photos. Thank you!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: m***b
Date:
Review: Very satisfied thank you shein
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: n***3
Date:
Review: This is soooo cute and 3d omg i thought it was just a sticker but it’s sooo much cooler! It’s 3d and sticks really well to the skin can’t wait to use! Like please
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: r***j
Date:
Review: كتييييييييييير حلووووووووووووو وبجنننننننن وعملييييييي جدااااااا
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm